HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1950’li yıllardan gelen makine imalat kültürü ile Şanmak Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., Fevzi Şener ve ailesi tarafından 1987 yılında kuruldu. Türkiye’nin en kaliteli araç kaldırma liftlerini üreten Şanmak kısa zamanda sektöründe lider konuma geldi.

Şanmak, makine imalat sektöründeki deneyimi, araç servis liftlerinde tecrübeli ve uzman kadrosuyla üretimin her aşamasında toplam kalite anlayışından taviz vermeyerek lift adını kullanıcıda kendi markası ile özdeşleştirdi.

12.000 metrekare kapalı, 20.000 metrekare açık alanda gerçekleştirdiği üretimine, sürekli iyileştirme hedefi doğrultusunda tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri derhal adapte ediyor. Mevcut proseslerinde, geliştirdiği ürünlerine yönelik özel imalat yöntemlerinin sektörde benimsenmesi ve örnek alınması en büyük gurur kaynağı.

“Kalite kontrol edilmez, üretilir” temel ilkesi ile çalışan Şanmak, elektrostatik fırınlanmış toz boya ile boyanan her parça ile makinelerin dış görünümünü en şık hale getirmenin yanı sıra makineyi uzun ömürlü olarak üretmeyi amaçlıyor. Ülke çapında satış sonrası servisi kâr amacı gütmeden veren tek lift üreticisi olması Şanmak’ı konusunda lider konumuna oturtan önemli bir özelliği. Şanmak liftler kullanım ömrü boyunca servis hizmet garantisi altında.

Bugün Batı Avrupa’dan, Orta Asya’ya kadar çok geniş bir bölgede üstün kalitede ürünleri ile hak ettiği yeri alan Şanmak, araç kaldırma liftlerinde dünyanın sayılı imalatçıları arasına girdi. “Made in Türkiye” damgasını yurtdışında geniş bir alana yaymanın gururunu yaşıyor.