Viking interactive

ÜRETİM


Şanmak 12.000 metrekare kapalı, 20.000 metrekare açık alanda gerçekleştirdiği üretimine sürekli iyileştirme hedefi doğrultusunda tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri derhal adapte ediyor. Mevcut proseslerinde, geliştirdiği ürünlerine yönelik özel imalat yöntemlerinin sektörde benimsenmesi ve örnek alınması en büyük gurur kaynağıdır.

Şanmak imalatın her aşamasında toplam kalite prensiplerini benimseyip “Kalite kontrol edilmez, üretilir” temel ilkesi ile çalışıyor.
Elektrostatik fırınlanmış toz boya ile boyanan her parça ile makinelerin dış görünümünü en şık hale getirmenin yanı sıra makineyi uzun ömürlü olarak üretmeyi amaçlıyor.

Şanmak tarafından üretilen tüm makineler, T.C. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı garanti koşulları uyarınca garantili olmakla birlikte; kullanım ömrü boyunca servis hizmet garantisi altındadır. Ülke çapında satış sonrası servisi kâr amacı gütmeden veren tek lift üreticisi olması Şanmak’ı konusunda lider konumuna oturtan önemli bir özelliğidir. Şanmak TS EN ISO 9001 kalite standartlarında üretim yapıyor.

Şanmak’ın, taviz vermeyeceği temel kalite politikası; “Kaldırılacak aracın altında çalışacak kişinin can güvenliğini her koşulda sağlamak”

Şanmak her cins araca yönelik ürün yelpazesi ve satış sonrası hizmetteki yüksek kalite anlayışıyla bir dünya markasıdır.